O nas

Działalność firmy Qubarts skupia się na dwóch głównych nurtach: imporcie szkła i ceramiki oraz produkcji nadruków reklamowych. Nasza wiedza i doświadczenie to efekt pracy w tej branży od 1999 roku.

Kubki sprowadzamy bezpośrednio od zaufanych i sprawdzonych dostawców w Chinach. Staramy się stale poszerzać ofertę o nowe wzory, aby zaspokoić różne oczekiwania naszych Klientów. W zależności od potrzeb, sprzedajemy asortyment zarówno bez nadruków, jak i realizujemy zamówienia z nadrukami. Zdobienia wykonujemy w oparciu o logotypy i indywidualne projekty naszych Klientów. Wysokiej jakości technologia nadruków sprawia, że są one estetyczne, eleganckie i przede wszystkim trwałe. Odporność na mycie i ścieranie zależy od rodzaju użytej kalkomanii. Wyroby ceramiczne zdobimy kalką, wypalaną
w temp. ok. 800ºC, odporną na mycie w zmywarkach mechanicznych. Na szkle i szkle szronionym stosujemy kalkę szklarską wypalaną w temp. ok. 560ºC – przy tej technice zdobienia zalecamy mycie ręczne. Wykonujemy także zdobienia metodą sublimacji, która bardzo dobrze sprawdza się w nadrukach zdjęciowych i wielobarwnych.

Z równą starannością i ochotą podejmujemy się zarówno niewielkich nakładów (min. 100 szt.), jak
i zamówień kontenerowych, na życzenie Klienta wykonamy też zdobienie towaru powierzonego.

Dodatkową gałęzią naszej produkcji jest kolekcja pamiątkarska kubków, szkła i popielniczek, która jest oparta na naszych autorskich projektach z motywem Polska.